Kategorii produktów
Media społecznościowe
Zobacz wiatraki są przeznaczone do naśladowania pomysł
- Dec 29, 2016 -

Wiatraki nie tylko w czasach starożytnych ludzie używane wiatr nawadniać Elektronarzędzia, ale również można dodać piękny krajobraz na świecie. W związku z tym windmill krajobraz korzystały nie tylko doprowadziły do pracy, ale również jako roślina ozdobna. Jest niepowtarzalny krajobraz.

Od czasu wynalezienia ludzkości po rzeźby są zawsze pomysł, aby stworzyć rzeźbę. Wiatrak w projektowaniu krajobrazu jest przestrzeganie pewnych filozofii. Bez względu na to, jak różne materiały są wykonane z poczuciem wiatrak, chociaż jego obróbki powierzchni o nazwie style zewnętrzne są bardzo różne, ale najważniejszy jest taki sam, więc wiatraki otworzy wiatrak wiatraki--w postaci nowego krajobrazu dynamiczne.

Zdobią naszych miast z modelowaniu dynamicznym, spinning wiatraki do naszego miasta, z pewnością jest montaż. Znajdź inspirację w akcji, air pokazy sportowe i piękno natury ludzkiej, z naturalnym naturalny wygląd, stał się więcej niż 10 lat, źródła stworzenia i Fundacja nasza firma strony. Krótko mówiąc tworzymy sztuki kinetycznej rzeźb, znany również jako wiatrak wiatraki lub ogród, to połączenie sztuki i topnienia konstrukcji maszyny.